MECZ
14.05.19 | Klasyf. | Federica Arcidiacono | Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-0 | W15 Barletta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Federica Arcidiacono vs. Ksenia Kolesnikova - Wzajemne mecze
14.05.19 | Klasyf. | Federica Arcidiacono | Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Barletta | ceglana |
Federica Arcidiacono form & Ksenia Kolesnikova form
Federica Arcidiacono - ostatnie mecze
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |