MECZ
17.10.16 | 1. runda | Fatma Al Nabhani | Prarthana Thombare | 6-4, 6-3 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fatma Al Nabhani | Prarthana Thombare | |
1. podanie % | 36/53 (68%) | 37/76 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 23/37 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/76 (51%) | 18/53 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fatma Al Nabhani vs. Prarthana Thombare - Wzajemne mecze
17.10.16 | 1. runda | Fatma Al Nabhani | Prarthana Thombare | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
14.09.15 | Półfinał | Fatma Al Nabhani | Prarthana Thombare | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hyderabad | ceglana |
Fatma Al Nabhani form & Prarthana Thombare form
Fatma Al Nabhani - ostatnie mecze
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 1-2, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fujairah - twarda | ||||
19.01.21 1. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Susanna Pshevorskiy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 6-74, 4-5, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maria Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Junri Namigata | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hondo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Risa Ushijima | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Prarthana Thombare - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Lara Smejkal | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 7-5, 1-0, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 Klasyf. | vs. Gabriella Taylor | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Annie Donaldson | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Sheetal Shetty | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.16 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Eetee Maheta | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.16 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
28.10.16 Półfinał | vs. Mihika Yadav | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.16 Ćwierćfinał | vs. Sai Chamarthi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.16 2. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Prakriti Banwani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
12.10.16 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |