MECZ
10.08.17 | Ćwierćfinał | Fatma Al Nabhani | Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-2 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fatma Al Nabhani | Ines Murta | |
1. podanie % | 64/100 (64%) | 65/98 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/64 (75%) | 46/65 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/16 (19%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/98 (39%) | 35/100 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/198 (52%) | 95/198 (48%) |
Double foul | 5 | 8 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fatma Al Nabhani vs. Ines Murta - Wzajemne mecze
10.07.18 | 1. runda | Fatma Al Nabhani | Ines Murta | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Setubal | twarda |
10.08.17 | Ćwierćfinał | Fatma Al Nabhani | Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Fatma Al Nabhani form & Ines Murta form
Fatma Al Nabhani - ostatnie mecze
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 1-2, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fujairah - twarda | ||||
19.01.21 1. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Susanna Pshevorskiy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 6-74, 4-5, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maria Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Junri Namigata | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hondo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Risa Ushijima | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |