MECZ
11.10.16 | 1. runda | Fatma Al Nabhani | Anette Munozova | 6-2, 6-3 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fatma Al Nabhani | Anette Munozova | |
1. podanie % | 35/54 (65%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 23/33 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/58 (47%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fatma Al Nabhani vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
11.10.16 | 1. runda | Fatma Al Nabhani | Anette Munozova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Fatma Al Nabhani form & Anette Munozova form
Fatma Al Nabhani - ostatnie mecze
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 1-2, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fujairah - twarda | ||||
19.01.21 1. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Susanna Pshevorskiy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 6-74, 4-5, - Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maria Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Junri Namigata | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hondo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Risa Ushijima | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |