MECZ
01.04.18 | Klasyf. | Fanny Stollar | Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-4 | Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fanny Stollar | Ulrikke Eikeri | |
1. podanie % | 29/47 (62%) | 38/51 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 21/38 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/51 (49%) | 12/47 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fanny Stollar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Stollar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Stollar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fanny Stollar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Stollar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fanny Stollar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Stollar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fanny Stollar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Stollar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fanny Stollar vs. Ulrikke Eikeri - Wzajemne mecze
01.04.18 | Klasyf. | Fanny Stollar | Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
Fanny Stollar form & Ulrikke Eikeri form
Fanny Stollar - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
04.08.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |