MECZ
29.06.19 | Półfinał | Fanny Ostlund | Salma Djoubri | 2-6, 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fanny Ostlund | Salma Djoubri | |
1. podanie % | 67/84 (80%) | 43/69 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/67 (51%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/69 (59%) | 42/84 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Salma Djoubri | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Salma Djoubri | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Salma Djoubri | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Salma Djoubri | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Salma Djoubri | |
Fanny Ostlund | 3-1 | |
3-2 | Salma Djoubri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Salma Djoubri | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
3 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Salma Djoubri | |
0-0, 0-15 | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Salma Djoubri | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Salma Djoubri | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Fanny Ostlund | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fanny Ostlund vs. Salma Djoubri - Wzajemne mecze
29.06.19 | Półfinał | Fanny Ostlund | Salma Djoubri | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Fanny Ostlund form & Salma Djoubri form
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu |
Salma Djoubri - ostatnie mecze
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Katherine Sebov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-1, - Salma Djoubri - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
04.03.22 Ćwierćfinał | vs. Joanne Zuger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.22 3. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.22 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.22 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 2. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
08.02.22 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Katie Boulter | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 2-6, 5-5, - Salma Djoubri - krecz | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Harmony Tan | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Sofia Pinto | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |