INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jelena Stojanovic vs. Fanny Ostlund - Wzajemne mecze
14.12.17 | 2. runda | Fanny Ostlund | Jelena Stojanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Jelena Stojanovic form & Fanny Ostlund form
Jelena Stojanovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu |