MECZ
16.02.17 | 2. runda | Fang Ying Xun | Xinyu Wang | 6-3, 6-3 | Nanjing | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fang Ying Xun | Xinyu Wang | |
1. podanie % | 36/55 (65%) | 46/86 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/19 (32%) | 17/40 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/16 (31%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/86 (51%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Double foul | 5 | 8 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fang Ying Xun vs. Xinyu Wang - Wzajemne mecze
27.07.19 | Półfinał | Fang Ying Xun | Xinyu Wang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
09.06.19 | Finał | Xinyu Wang | Fang Ying Xun | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Shenzhen | twarda |
31.12.18 | 1. runda | Xinyu Wang | Fang Ying Xun | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
16.02.17 | 2. runda | Fang Ying Xun | Xinyu Wang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Nanjing | twarda |
Fang Ying Xun form & Xinyu Wang form
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Xinyu Wang - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Madison Keys | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Elise Mertens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Donna Vekic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Nao Hibino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 5-2, Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Yue Yuan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 4-1, Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
05.10.23 3. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Lin Zhu | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 7-64, 6-71, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jil Teichmann | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |