MECZ
28.10.19 | 1. runda klasyf. | Evita Ramirez | Tatiana Silbereisen | 6-1, 6-1 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Evita Ramirez | Tatiana Silbereisen | |
1. podanie % | 23/52 (44%) | 17/49 (35%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 10/17 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 7/32 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 20/52 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Double foul | 11 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Evita Ramirez | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Tatiana Silbereisen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evita Ramirez | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Tatiana Silbereisen | |
0-0 | ||
Evita Ramirez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Tatiana Silbereisen | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Evita Ramirez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Evita Ramirez | 0-0 | |
1-0 | Tatiana Silbereisen | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
2-0 | Tatiana Silbereisen | |
0-0 | ||
Evita Ramirez | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, A-40 | ||
4-0 | Tatiana Silbereisen | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Evita Ramirez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Tatiana Silbereisen | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Luxsemburg
03.12.88, 35 lat
03.12.88, 35 lat
Evita Ramirez vs. Tatiana Silbereisen - Wzajemne mecze
28.10.19 | 1. runda klasyf. | Evita Ramirez | Tatiana Silbereisen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Evita Ramirez form & Tatiana Silbereisen form
Evita Ramirez - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Tatiana Silbereisen - ostatnie mecze
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Justine Pysson | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Kassandra Davesne | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
15.09.14 2. runda klasyf. | vs. Sarah Finck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
09.07.12 1. runda klasyf. | vs. Michelle Van Lier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.08.11 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.11 1. runda klasyf. | vs. Dinah Pfizenmaier | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Petange - ceglana | ||||
18.07.11 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.10 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.08 1. runda klasyf. | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |