MECZ
23.05.16 | 1. runda | Evgeniya Rodina | Olivia Rogowska | 6-4, 6-1 | Grado | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Evgeniya Rodina | Olivia Rogowska | |
1. podanie % | 33/46 (72%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 5/25 (20%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/65 (58%) | 21/46 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgeniya Rodina vs. Olivia Rogowska - Wzajemne mecze
23.05.16 | 1. runda | Evgeniya Rodina | Olivia Rogowska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Grado | ceglana |
17.01.11 | 1. runda | Evgeniya Rodina | Olivia Rogowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
02.01.10 | 2. runda klasyf. | Evgeniya Rodina | Olivia Rogowska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
Evgeniya Rodina form & Olivia Rogowska form
Evgeniya Rodina - ostatnie mecze
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-2, - Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Ons Jabeur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Julia Goerges | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
19.05.19 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |