MECZ
14.06.17 | 1. runda | Evelyne Atticia Tiron | Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-4, 6-4 | Curtea De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Evelyne Atticia Tiron | Gebriela Mihaylova | |
1. podanie % | 60/94 (64%) | 64/100 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/60 (52%) | 40/64 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/34 (38%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/100 (50%) | 50/94 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/194 (48%) | 100/194 (52%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
21.04.99, 25 lat
21.04.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Evelyne Atticia Tiron vs. Gebriela Mihaylova - Wzajemne mecze
14.06.17 | 1. runda | Evelyne Atticia Tiron | Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Curtea De | ceglana |
Evelyne Atticia Tiron form & Gebriela Mihaylova form
Evelyne Atticia Tiron - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Gebriela Mihaylova - ostatnie mecze
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |