MECZ
13.07.18 | Ćwierćfinał | Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 6-3, 6-2 | Setubal | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1. podanie % | 59/87 (68%) | 51/70 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/59 (66%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 11/19 (58%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/70 (41%) | 34/87 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/157 (52%) | 75/157 (48%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Guerrero Alvarez vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Wzajemne mecze
31.07.19 | 1. runda | Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 El | twarda |
24.07.19 | 1. runda | Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Porto | twarda |
18.07.18 | 1. runda | Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Figueira Da | twarda |
13.07.18 | Ćwierćfinał | Eva Guerrero Alvarez | Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Setubal | twarda |
Eva Guerrero Alvarez form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Eva Guerrero Alvarez - ostatnie mecze
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |