MECZ
19.08.20 | 1. runda | Eva Guerrero Alvarez | Sara Lanca | 6-0, 6-1 | W15 Oeiras | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eva Guerrero Alvarez | Sara Lanca | |
1. podanie % | 22/39 (56%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Guerrero Alvarez vs. Sara Lanca - Wzajemne mecze
19.08.20 | 1. runda | Eva Guerrero Alvarez | Sara Lanca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Oeiras | ceglana |
Eva Guerrero Alvarez form & Sara Lanca form
Eva Guerrero Alvarez - ostatnie mecze
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Sara Lanca - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 Klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |