MECZ
20.10.08 | Finał | Eva Fernandez-Brugues | Lara Arruabarrena | 6-4, 7-5 | St.Cugat | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Fernandez-Brugues vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
20.10.08 | Finał | Eva Fernandez-Brugues | Lara Arruabarrena | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | St.Cugat | ceglana |
Eva Fernandez-Brugues form & Lara Arruabarrena form
Eva Fernandez-Brugues - ostatnie mecze
La Marsa - ceglana | ||||
08.04.13 2. runda | vs. Gioia Barbieri | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.13 1. runda | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.04.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 0-1, - Eva Fernandez-Brugues - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.03.13 Klasyf. | vs. Monique Zuur | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda | vs. Francesca Rescaldani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Emiliya Gadzhieva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.13 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.13 2. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.03.13 Finał | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.13 2. runda | vs. Denisa Satralova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Ćwierćfinał | vs. Julia Samuseva | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Półfinał | vs. Ani Amiraghyan | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.13 1. runda | vs. Milana Spremo | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
18.02.13 2. runda | vs. Lucy Brown | 2-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.02.13 Półfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-3, - Eva Fernandez-Brugues - krecz | szczegóły meczu | |
18.02.13 Ćwierćfinał | vs. Yana Sizikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.13 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.02.13 Ćwierćfinał | vs. Gaia Sanesi | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Marija Bogicevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Półfinał | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Paula Mocete-Talamantes | 6-74, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.13 2. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Finał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.01.13 1. runda | vs. Anastasia Mukhametova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.13 2. runda | vs. Mi Yoo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
05.11.12 2. runda | vs. Fernanda Brito | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.12 1. runda | vs. Carla Forte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.10.12 Ćwierćfinał | vs. Florencia Molinero | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.12 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.12 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |