Eva Birnerova vs. Mariya Koryttseva 15.10.2011

Eva Birnerova vs. Mariya Koryttseva 15.10.2011 - Kremlin Cup - Moscow - porównanie

MECZ

15.10.111. runda klasyf.Eva Birnerova Mariya Koryttseva 6-3, 7-5 Russia Moscow halowa

STATYSTYKA MECZU

Eva BirnerovaMariya Koryttseva
1. podanie %42/63 (67%)42/70 (60%)
Punkty zdobyte z 1. podania28/42 (67%)24/42 (57%)
Punkty zdobyte z 2. podania8/21 (38%)10/28 (36%)
Zdobyte break-ball6/13 (46%)3/6 (50%)
Punkty zdobyte przez return36/70 (51%)27/63 (43%)
Zdobyte punkty – razem72/133 (54%)61/133 (46%)
Double foul63
Asy10

STATYSTYKA MECZU

7-5

Eva Birnerova
Czechy
14.08.84, 35 lat
170 cm
59 kg
2002
Praworęczny(a)
706
22
1131089 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
25.05.85, 34 lat
168 cm
54 kg

Praworęczny(a)
847
15
903644 $
Mariya Koryttseva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Eva Birnerova vs. Mariya Koryttseva - Wzajemne mecze

15.10.111. runda klasyf.Eva BirnerovaMariya Koryttseva6-3, 7-5 szczegóły meczuRussia Moscow halowa
09.06.03ĆwierćfinałMariya KoryttsevaEva Birnerova7-5, 7-5 szczegóły meczuLiechtenstein Vaduz ceglana

Eva Birnerova - ostatnie mecze

Germany Hechingen - ceglana
04.08.14
1. runda
vs. Despina Papamichail3-6, 0-1, - Eva Birnerova - kreczporażkaszczegóły meczu
Poland Sobota / - ceglana
21.07.14
1. runda
vs. Indy De Vroome6-4, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
21.07.14
2. runda
vs. Kristina Kucova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden Bastad - ceglana
14.07.14
1. runda klasyf.
vs. Indy De Vroome7-5, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.07.14
Klasyf.
vs. Anett Kontaveit4-6, 6-2, 1-6 porażkaszczegóły meczu
France Biarritz - ceglana
07.07.14
1. runda
vs. Martina Caregaro6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.07.14
2. runda
vs. Teliana Pereira2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Versmold - ceglana
30.06.14
1. runda
vs. Anastasiya Vasylyeva2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
17.06.14
1. runda klasyf.
vs. Lesya Tsurenko3-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Hungary Siofok - ceglana
23.06.14
2. runda
vs. Ana Savic6-70, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.06.14
1. runda
vs. Tereza Mrdeza1-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
22.05.14
1. runda klasyf.
vs. Grace Min2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Brescia - ceglana
02.06.14
Ćwierćfinał
vs. Renata Voracova6-2, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
02.06.14
1. runda
vs. Montserrat Gonzalez5-7, 6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
02.06.14
2. runda
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovenia Maribor - ceglana
26.05.14
2. runda
vs. Ivana Jorovic6-3, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.05.14
1. runda
vs. Martina Kubicikova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Saint Gaudens - ceglana
12.05.14
2. runda
vs. Claire Feuerstein2-6, - Eva Birnerova - kreczporażkaszczegóły meczu
12.05.14
1. runda
vs. Nicole Gibbs6-4, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovakia Trnava - ceglana
05.05.14
1. runda
vs. Anna-Lena Friedsam2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Stuttgart - ceglana
20.04.14
2. runda klasyf.
vs. Annika Beck0-6, 6-1, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.04.14
1. runda klasyf.
vs. Laura Thorpe7-66, 5-7, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Katowice - halowa
05.04.14
1. runda klasyf.
vs. Timea Bacsinszky5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Preston - halowa
03.03.14
1. runda
vs. Ana Vrljic0-5, - Eva Birnerova - kreczporażkaszczegóły meczu
Italy Beinasco - ceglana
24.02.14
1. runda
vs. Federica Di Sarra6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.02.14
2. runda
vs. Anastasia Grymalska4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland Kreuzlingen - dywanowa
17.02.14
1. runda
vs. Petra Krejsova6-4, 6-77, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Qatar Doha - twarda
08.02.14
1. runda klasyf.
vs. Mathilde Johansson6-4, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
09.01.14
1. runda klasyf.
vs. Katarzyna Piter3-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Turkey Ankara - halowa
16.12.13
1. runda
vs. Pauline Parmentier4-6, - Eva Birnerova - kreczporażkaszczegóły meczu

Mariya Koryttseva - ostatnie mecze

Sweden Bastad - ceglana
15.05.17
1. runda klasyf.
vs. Valerie Litzell6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.05.17
Klasyf.
vs. Maja Chwalinska3-6, 6-1, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
24.04.17
1. runda klasyf.
vs. Francesca Bullani4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
19.04.17
1. runda
vs. Conny Perrin5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.04.17
1. runda klasyf.
vs. Olga Parres Azcoitia6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
17.04.17
Klasyf.
vs. Chantal Skamlova4-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
10.04.17
1. runda klasyf.
vs. Caitlyn Williams6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
10.04.17
2. runda klasyf.
vs. Katharina Hobgarski3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - ceglana
18.11.16
Ćwierćfinał
vs. Pia Konig5-7, 6-4, 6-75 porażkaszczegóły meczu
17.11.16
2. runda
vs. Yana Morderger6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.16
1. runda
vs. Maryna Chernyshova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine Bucha - ceglana
10.09.16
Finał
vs. Alexandra Perper4-0, Alexandra Perper - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
09.09.16
Półfinał
vs. Anastasiya Fedoryshyn6-3, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.16
Ćwierćfinał
vs. Veronika Kapshay6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
07.09.16
2. runda
vs. Alyona Sotnikova1-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.16
1. runda
vs. Nadiya Kolb6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.16
2. runda klasyf.
vs. Daryna Safarian6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.16
Klasyf.
vs. Maryna Chernyshova4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.16
1. runda klasyf.
vs. Yulia Starodubtsewa6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Poza Rica - twarda
12.03.12
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.03.12
1. runda
vs. Lenka Wienerova3-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Irapuato - twarda
05.03.12
1. runda
vs. Gabriela Paz0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Acapulco - ceglana
25.02.12
1. runda klasyf.
vs. Veronica Cepede Royg3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Monterrey - twarda
18.02.12
1. runda klasyf.
vs. Romana Caroline Tabak2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France Paris - halowa
04.02.12
1. runda klasyf.
vs. Mona Barthel4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
12.01.12
1. runda klasyf.
vs. Maria-Elena Camerin5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Hobart - twarda
06.01.12
1. runda klasyf.
vs. Aleksandra Wozniak4-6, 6-2, 6-74 porażkaszczegóły meczu
UAE Dubai - twarda
28.11.11
1. runda
vs. Bojana Jovanovski4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Moscow - halowa
15.10.11
1. runda klasyf.
vs. Eva Birnerova3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
30.09.11
1. runda klasyf.
vs. Chanelle Scheepers2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<