INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Laura-Ioana Paar vs. Eva Birnerova - Wzajemne mecze
04.11.13 | 2. runda | Eva Birnerova | Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | halowa |
Laura-Ioana Paar form & Eva Birnerova form
Laura-Ioana Paar - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.11.20 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.08.20 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
03.08.20 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.08.20 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Eva Birnerova - ostatnie mecze
Hechingen - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 0-1, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.07.14 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Klasyf. | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.14 2. runda | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda | vs. Ana Savic | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.14 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.14 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.14 2. runda | vs. Claire Feuerstein | 2-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
20.04.14 2. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Thorpe | 7-66, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Preston - halowa | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-5, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.14 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Petra Krejsova | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Johansson | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.14 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 4-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu |