INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Birnerova vs. Indy De Vroome - Wzajemne mecze
21.07.14 | 1. runda | Eva Birnerova | Indy De Vroome | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Sobota / | ceglana |
14.07.14 | 1. runda klasyf. | Eva Birnerova | Indy De Vroome | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Eva Birnerova form & Indy De Vroome form
Eva Birnerova - ostatnie mecze
Hechingen - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 0-1, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.07.14 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 Klasyf. | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.14 2. runda | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 2. runda | vs. Ana Savic | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.14 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
26.05.14 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.14 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.14 2. runda | vs. Claire Feuerstein | 2-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
20.04.14 2. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Thorpe | 7-66, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Preston - halowa | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-5, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.14 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Petra Krejsova | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Johansson | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.14 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 4-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu |
Indy De Vroome - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
30.10.21 Finał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |