INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Birnerova vs. Conny Perrin - Wzajemne mecze
14.10.13 | 1. runda | Eva Birnerova | Conny Perrin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Eva Birnerova form & Conny Perrin form
Eva Birnerova - ostatnie mecze
Hechingen - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 0-1, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Klasyf. | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.14 2. runda | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 2. runda | vs. Ana Savic | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.14 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
26.05.14 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.14 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.14 2. runda | vs. Claire Feuerstein | 2-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
20.04.14 2. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Thorpe | 7-66, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Preston - halowa | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-5, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
24.02.14 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.14 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Petra Krejsova | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Johansson | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.14 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 4-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu |
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |