Korea
21.06.01, 22 lat
21.06.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
31.10.98, 25 lat
31.10.98, 25 lat
Eunji Lee (2001) vs. Subin Park - Wzajemne mecze
05.06.22 | 2. runda klasyf. | Subin Park | Eunji Lee (2001) | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Incheon | twarda |
06.09.18 | 2. runda | Eunji Lee (2001) | Subin Park | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Eunji Lee (2001) form & Subin Park form
Eunji Lee (2001) - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Seo Hyeon Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 7-66, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Heerae Im | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Subin Park | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Heerae Im | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Se-Yeon Yang | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 3-1, Yi Tsen Cho - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Choyeon Kang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Dami Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Eunhye Lee | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Dami Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Heejin Han | 6-74, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Subin Park - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 6-3, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gaeun Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gyung Eun Song | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gyung Eun Song | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dawon Chung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |