Eunhye Lee (2000) vs. Sowjanya Bavisetti 23.05.2018

Eunhye Lee (2000) vs. Sowjanya Bavisetti 23.05.2018 - Changwon - porównanie

MECZ

23.05.181. rundaEunhye Lee (2000) Sowjanya Bavisetti 6-4, 6-4 Republic of Korea Changwon twarda

STATYSTYKA MECZU

6-4

Eunhye Lee (2000)
Korea
10.05.00, 18 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
11.12.93, 24 lat




799
19
28312 $
Sowjanya Bavisetti
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Eunhye Lee (2000) vs. Sowjanya Bavisetti - Wzajemne mecze

23.05.181. rundaEunhye Lee (2000)Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 szczegóły meczuRepublic of Korea Changwon twarda

Eunhye Lee (2000) - ostatnie mecze

Republic of Korea Yeongwol - twarda
06.09.18
2. runda
vs. Yu Jin Ahn1-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.18
1. runda
vs. Da Hye Kim6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
30.08.18
2. runda
vs. Da Hye Kim7-63, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.18
1. runda
vs. En Su Youn6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
12.08.18
Klasyf.
vs. Punnin Kovapitukted4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
11.08.18
1. runda klasyf.
vs. Romklao Yuenyao6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
05.08.18
Klasyf.
vs. Zuzana Zlochova6-3, 1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Lisa-Marie Rioux1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
08.07.18
Klasyf.
vs. Zuzana Zlochova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.07.18
1. runda klasyf.
vs. Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
20.06.18
1. runda
vs. Ayaka Okuno6-3, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
14.06.18
2. runda
vs. Satsuki Koike4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.18
1. runda
vs. Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.18
Klasyf.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.06.18
2. runda klasyf.
vs. Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Chang Liu6-76, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Boyoung Jeong6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.06.18
1. runda
vs. Josephine Boualem6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
24.05.18
2. runda
vs. Ji-Hee Choi1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
23.05.18
1. runda
vs. Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.18
Klasyf.
vs. Erin Routliffe6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Da Ye Kim6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Incheon - twarda
15.05.18
Klasyf.
vs. Ayumi Koshiishi3-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
14.05.18
2. runda klasyf.
vs. Chin-Wei Chan6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.18
1. runda klasyf.
vs. Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Goyang - twarda
08.05.18
Klasyf.
vs. So-Ra Lee4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.18
2. runda klasyf.
vs. Nicha Lertpitaksinchai6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Da Hye Kim6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Sowjanya Bavisetti - ostatnie mecze

China Anning - ceglana
21.09.18
Półfinał
vs. Ziyi Yang3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.18
2. runda
vs. Ai Kamiyoshihara6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.18
Ćwierćfinał
vs. Ziyue Sun7-5, Ziyue Sun - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
18.09.18
1. runda
vs. Chihiro Takayama6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
06.09.18
2. runda
vs. Zeel Desai2-6, 6-1, 6-73 porażkaszczegóły meczu
04.09.18
1. runda
vs. I-Hsuan Cho6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
28.08.18
1. runda
vs. Nudnida Luangnam2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
07.07.18
1. runda klasyf.
vs. Robu Kajitani6-0, 3-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Fergana - twarda
18.06.18
Klasyf.
vs. Natasha Palha3-6, 7-69, 4-6 porażkaszczegóły meczu
17.06.18
1. runda klasyf.
vs. Valeriya Bichurina6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Nina Stadler0-4, - Sowjanya Bavisetti - kreczporażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Natthapat Piwbangruk6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
29.05.18
1. runda
vs. Pranjala Yadlapalli1-6, 6-1, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.05.18
Klasyf.
vs. Aunchisa Chanta6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Josephine Boualem6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Supapitch Kuearum7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
23.05.18
1. runda
vs. Eunhye Lee (2000)4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
22.05.18
Klasyf.
vs. Chin-Wei Chan6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Linnea Malmqvist2-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Han Byeol Lee6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Incheon - twarda
14.05.18
2. runda klasyf.
vs. Makoto Ninomiya3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.05.18
1. runda klasyf.
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
07.05.18
1. runda
vs. Chang Liu1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
02.05.18
2. runda
vs. Xinyu Cai2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.04.18
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej1-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Bahrain Manama - twarda
21.03.18
2. runda
vs. Kanika Vaidya0-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
20.03.18
1. runda
vs. Teertha Iska6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
India Gwalior - twarda
12.03.18
1. runda
vs. Karin Kennel3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.03.18
Klasyf.
vs. Prerna Bhambri3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.18
1. runda klasyf.
vs. Bhuvana Kalva6-2, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
<