INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eunhye Lee vs. Sofia Milatova - Wzajemne mecze
16.04.19 | Klasyf. | Eunhye Lee | Sofia Milatova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Eunhye Lee form & Sofia Milatova form
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | szczegóły meczu |