MECZ
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Eunhye Lee | Dami Lee | 6-3, 6-0 | W15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eunhye Lee | Dami Lee | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 30/42 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 13/45 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dami Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Dami Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eunhye Lee | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Dami Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Dami Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dami Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dami Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Dami Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
17.07.99, 24 lat
17.07.99, 24 lat
Eunhye Lee vs. Dami Lee - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda klasyf. | Eunhye Lee | Dami Lee | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Gimcheon | twarda |
Eunhye Lee form & Dami Lee form
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Dami Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Eunyeong Park | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 1-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Seo Yun Choi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Yesung Choo | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Yuyun Chen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Woojeong Yang | 6-1, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 5-7, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. A Young Jang | 4-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Haram Kim | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. So-Ra Lee | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Sumin Kim | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sebin Eom | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ji Min Park | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Sun Min Ha | 1-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Seora Min | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 6-1, 2-6, 16-14 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shou Na Mu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |