Eunhye Lee (2000) vs. Da Ye Kim 21.05.2018

Eunhye Lee (2000) vs. Da Ye Kim 21.05.2018 - Changwon - porównanie

MECZ

21.05.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000) Da Ye Kim 6-2, 7-64 Republic of Korea Changwon twarda

STATYSTYKA MECZU

7-64

Eunhye Lee (2000)
Korea
10.05.00, 18 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
20.05.99, 19 lat







Da Ye Kim
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Eunhye Lee (2000) vs. Da Ye Kim - Wzajemne mecze

21.05.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Da Ye Kim6-2, 7-64 szczegóły meczuRepublic of Korea Changwon twarda
11.07.16Klasyf.Eunhye Lee (2000)Da Ye Kim4-6, 7-5, 6-4 szczegóły meczuRepublic of Korea Gimcheon twarda

Eunhye Lee (2000) - ostatnie mecze

Republic of Korea Yeongwol - twarda
06.09.18
2. runda
vs. Yu Jin Ahn1-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.18
1. runda
vs. Da Hye Kim6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
30.08.18
2. runda
vs. Da Hye Kim7-63, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.18
1. runda
vs. En Su Youn6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
12.08.18
Klasyf.
vs. Punnin Kovapitukted4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
11.08.18
1. runda klasyf.
vs. Romklao Yuenyao6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
05.08.18
Klasyf.
vs. Zuzana Zlochova6-3, 1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Lisa-Marie Rioux1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
08.07.18
Klasyf.
vs. Zuzana Zlochova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.07.18
1. runda klasyf.
vs. Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
20.06.18
1. runda
vs. Ayaka Okuno6-3, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
14.06.18
2. runda
vs. Satsuki Koike4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.18
1. runda
vs. Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.18
Klasyf.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.06.18
2. runda klasyf.
vs. Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Chang Liu6-76, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Boyoung Jeong6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.06.18
1. runda
vs. Josephine Boualem6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
24.05.18
2. runda
vs. Ji-Hee Choi1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
23.05.18
1. runda
vs. Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.18
Klasyf.
vs. Erin Routliffe6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Da Ye Kim6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Incheon - twarda
15.05.18
Klasyf.
vs. Ayumi Koshiishi3-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
14.05.18
2. runda klasyf.
vs. Chin-Wei Chan6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.18
1. runda klasyf.
vs. Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Goyang - twarda
08.05.18
Klasyf.
vs. So-Ra Lee4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.18
2. runda klasyf.
vs. Nicha Lertpitaksinchai6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Da Hye Kim6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Da Ye Kim - ostatnie mecze

Republic of Korea Yeongwol - twarda
04.09.18
Klasyf.
vs. Ha Yeong Ryu4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.09.18
2. runda klasyf.
vs. Jae Young Jo6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
02.09.18
1. runda klasyf.
vs. Hyerin Nam6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
29.08.18
1. runda
vs. Hyojung Yea4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
24.08.18
Ćwierćfinał
vs. Ramya Natarajan3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.08.18
2. runda
vs. Rio Kitagawa6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.18
1. runda
vs. Yubean Lee7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.08.18
Klasyf.
vs. Dami Lee6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.18
2. runda klasyf.
vs. Heejin Han6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.18
1. runda klasyf.
vs. Jin Yoo6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
13.08.18
2. runda klasyf.
vs. Se Jin Lee6-3, 1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Yubean Lee6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
17.06.18
1. runda klasyf.
vs. Yu Jin Ahn6-0, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
13.06.18
1. runda
vs. Sunam Jeong0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.06.18
Klasyf.
vs. I-Hsuan Cho6-4, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.06.18
2. runda klasyf.
vs. Chae Hyun Sim6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.06.18
1. runda klasyf.
vs. Eun Se Jang6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Eunhye Lee (2000)2-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Sang Ha Lee6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
04.09.17
1. runda klasyf.
vs. Ji-Eun Kim6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.17
2. runda klasyf.
vs. Yexin Ma6-3, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
29.08.16
Klasyf.
vs. Yu Jin Ahn3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.16
2. runda klasyf.
vs. Jae Young Jo6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
11.07.16
Klasyf.
vs. Eunhye Lee (2000)6-4, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.16
1. runda klasyf.
vs. Hanna Levina6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.07.16
2. runda klasyf.
vs. Yumeka Maeda6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
04.07.16
2. runda klasyf.
vs. Ying Zhang2-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
04.07.16
1. runda klasyf.
vs. Frederikke Svarre6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
27.06.16
1. runda klasyf.
vs. Soyeon Park1-4, - Da Ye Kim - kreczporażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - twarda
20.06.16
Klasyf.
vs. Su Yeon Chun4-6, 7-5, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<