Korea
25.01.00, 24 lat
25.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
19.10.95, 28 lat
19.10.95, 28 lat
Eun Se Jang vs. Na-Young Lee - Wzajemne mecze
05.06.17 | Klasyf. | Eun Se Jang | Na-Young Lee | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Eun Se Jang form & Na-Young Lee form
Eun Se Jang - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
28.07.19 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Na-Young Lee - ostatnie mecze
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Chae Hyun Sim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Han Byeol Lee | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Sol Hee Sim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yunjeong Park | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 Klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Mijung Kang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Ji-Young Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Mihoki Miyahara | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Soomin Kim | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sang Hee Park | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
04.04.16 2. runda klasyf. | vs. Shiho Hisamatsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Ji Yun Yun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Zhanlan Wei | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Gahyun Woo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 6-75, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
10.08.15 1. runda klasyf. | vs. Ji Yun Park | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. So-Hee Yoon | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |