MECZ
02.09.18 | 1. runda klasyf. | Eun Se Jang | En Su Youn | 6-2, 3-6, 6-2 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Korea
25.01.00, 24 lat
25.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
21.04.01, 22 lat
21.04.01, 22 lat
Eun Se Jang vs. En Su Youn - Wzajemne mecze
02.09.18 | 1. runda klasyf. | Eun Se Jang | En Su Youn | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Eun Se Jang form & En Su Youn form
Eun Se Jang - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
28.07.19 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
En Su Youn - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sunae Ji | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fowler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.05.19 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 Klasyf. | vs. Yeon Soo Park | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Suhyeon Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
20.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Suhyeon Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jae Young Jo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Do Hee Bae | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Su Yeon Chun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Ha Eun Lim | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Frederikke Svarre | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. You-Na Sul | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |