MECZ
01.07.13 | Półfinał | Eugeniya Pashkova | Nicola Geuer | 6-3, 1-0, - krecz | Brussels | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eugeniya Pashkova vs. Nicola Geuer - Wzajemne mecze
01.07.13 | Półfinał | Eugeniya Pashkova | Nicola Geuer | 6-3, 1-0, Nicola Geuer - krecz | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
Eugeniya Pashkova form & Nicola Geuer form
Eugeniya Pashkova - ostatnie mecze
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Anna Shkudun | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
01.06.15 Klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.15 1. runda | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda | vs. Nina Marjanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.05.15 2. runda | vs. Zuzana Luknarova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
10.11.14 2. runda | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
27.10.14 1. runda | vs. Kamonwan Buayam | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
20.10.14 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.14 2. runda | vs. Barbora Stefkova | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.14 Ćwierćfinał | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
13.10.14 Klasyf. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Nichapa Rungtein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Anna Danilina | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
04.08.14 2. runda | vs. Viktoryia Mun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Półfinał | vs. Alyona Sotnikova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Ćwierćfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda | vs. Ekaterina Klyueva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Anna Grigoryan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Michaela Boev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Ćwierćfinał | vs. Alyona Sotnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Zemp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.14 Klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Alexa Pirok | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Nicola Geuer - ostatnie mecze
Albena - ceglana | ||||
06.10.14 2. runda | vs. Helen Ploskina | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.14 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 1-3, - Nicola Geuer - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.14 1. runda | vs. Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Lauren Harrington | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.14 Klasyf. | vs. Karen Barritza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda | vs. Indy De Vroome | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
01.09.14 Klasyf. | vs. Jainy Scheepens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.14 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
25.08.14 2. runda | vs. Kelly Versteeg | 7-63, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Klasyf. | vs. Elke Tiel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.14 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Carina Witthoeft | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Milana Spremo | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
01.07.13 Półfinał | vs. Eugeniya Pashkova | 3-6, 0-1, - Nicola Geuer - krecz | szczegóły meczu | |
01.07.13 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.07.13 1. runda | vs. Eugenie Chapelle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.13 2. runda | vs. Hanna Landener | 2-6, 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
06.05.13 2. runda | vs. Paulina Wulcan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.13 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Cedermark | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |