MECZ
25.09.14 | Ćwierćfinał | Eugenie Bouchard | Alize Cornet | 6-3, 7-5 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eugenie Bouchard | Alize Cornet | |
1. podanie % | 43/64 (67%) | 45/64 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/43 (63%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 26/64 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eugenie Bouchard vs. Alize Cornet - Wzajemne mecze
21.07.18 | Półfinał | Alize Cornet | Eugenie Bouchard | 7-65, 1-0, Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | Gstaad | ceglana |
06.05.17 | 1. runda | Eugenie Bouchard | Alize Cornet | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
16.01.16 | Finał | Alize Cornet | Eugenie Bouchard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
25.09.14 | Ćwierćfinał | Eugenie Bouchard | Alize Cornet | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
30.06.14 | 4. runda | Eugenie Bouchard | Alize Cornet | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
24.05.13 | Półfinał | Alize Cornet | Eugenie Bouchard | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
Eugenie Bouchard form & Alize Cornet form
Eugenie Bouchard - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
18.06.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.23 Klasyf. | vs. Katie Volynets | - | szczegóły meczu | |
31.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - krecz | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 Klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alize Cornet - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |