Rumunia
15.09.92, 31 lat
15.09.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Virginia Tica vs. Eugenia Ganga - Wzajemne mecze
01.08.16 | 2. runda klasyf. | Eugenia Ganga | Virginia Tica | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Targu Jiu | ceglana |
Virginia Tica form & Eugenia Ganga form
Virginia Tica - ostatnie mecze
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Patricia Boentgen | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Sandra Zaniewska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Sofiya Kuzina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Diana Enache | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Eugenia Ganga | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Clara Patricia Rizea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
27.07.16 1. runda | vs. Ivania Martinich | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Szeged - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Szabo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Ema Burgic Bucko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.10.15 Klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 0-6, 0-1, - Virginia Tica - krecz | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.15 2. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Raluca Ciufrila | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Ghioca | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.09.14 Klasyf. | vs. Marina Cozac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.14 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Parviz | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu |
Eugenia Ganga - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 1. runda | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
06.10.19 Finał | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |