MECZ
13.11.18 | 1. runda | Eugenia Ganga | Agostina Landa | 6-0, 6-1 | Villa Del | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eugenia Ganga | Agostina Landa | |
1. podanie % | 16/34 (47%) | 19/39 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/16 (88%) | 8/19 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 2/20 (10%) |
Zdobyte break-ball | 7/7 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/39 (74%) | 11/34 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Agostina Landa | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Agostina Landa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Agostina Landa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Agostina Landa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Agostina Landa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Agostina Landa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Agostina Landa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
16.09.00, 23 lat
16.09.00, 23 lat
Eugenia Ganga vs. Agostina Landa - Wzajemne mecze
13.11.18 | 1. runda | Eugenia Ganga | Agostina Landa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Villa Del | ceglana |
Eugenia Ganga form & Agostina Landa form
Eugenia Ganga - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 1. runda | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
06.10.19 Finał | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Agostina Landa - ostatnie mecze
W25 Tucuman - ceglana | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Bustos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Virginia Santillan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.09.21 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-2, 4-1, Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Yusra Hegy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Login Khairy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Belen Luccatto | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Emma Erin Kiernan | 6-2, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 6-1, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.09.19 2. runda klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Alexa Pitt | 6-74, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Agostini Liccardi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Plazas | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Julieta Boerr | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Zelenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Rigoni | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |