Japonia
08.08.96, 27 lat
08.08.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Reina Takahashi vs. Eudice Wong Chong - Wzajemne mecze
12.07.18 | Ćwierćfinał | Eudice Wong Chong | Reina Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Reina Takahashi form & Eudice Wong Chong form
Reina Takahashi - ostatnie mecze
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ramya Natarajan | 6-1, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. You-Na Sul | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.07.18 Ćwierćfinał | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 2. runda | vs. Kanami Tsuji | 3-1, Kanami Tsuji - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Mitsumi Kawasaki | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nao Nishida | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Sakura Hondo | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Rika Fujiwara | 6-75, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toyota - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Michiru Furuya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Arisa Abe | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Mitsumi Kawasaki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Deria Nur Haliza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
28.06.17 2. runda | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 2-0, Xinyu Jiang - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Rui Jie Jiang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Eudice Wong Chong - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | - Eudice Wong Chong - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |