MECZ
05.11.19 | Klasyf. | Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | 6-76, 6-2, 12-10 | W25 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | |
1. podanie % | 56/82 (68%) | 49/86 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/56 (66%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 15/37 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/86 (48%) | 31/82 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/168 (55%) | 76/168 (45%) |
Double foul | 9 | 11 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 2-2 | |
2-3 | Ayaka Okuno | |
Eudice Wong Chong | 2-4 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eudice Wong Chong | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Ayaka Okuno | |
Eudice Wong Chong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 6-6 | |
6-76 |
2 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Eudice Wong Chong | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2, 6-5, 7-5, 8-7, 8-8 | ||
12-10 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eudice Wong Chong vs. Ayaka Okuno - Wzajemne mecze
05.11.19 | Klasyf. | Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | 6-76, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | W25 Hua | twarda |
Eudice Wong Chong form & Ayaka Okuno form
Eudice Wong Chong - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | - | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ayaka Okuno - ostatnie mecze
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
17.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
04.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |