Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
10.02.00, 24 lat
10.02.00, 24 lat
Eszter Meri vs. Mila Mejic - Wzajemne mecze
05.09.18 | Klasyf. | Eszter Meri | Mila Mejic | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Eszter Meri form & Mila Mejic form
Eszter Meri - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sveva Maria Ricci | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 5-2, Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Mila Mejic - ostatnie mecze
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sejla Agic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 6-2, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 7-64, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anais Gabriel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Piia Suomalainen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |