MECZ
07.07.11 | 2. runda | Estrella Cabeza-Candela | Eva Birnerova | 7-64, 6-3 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Estrella Cabeza-Candela | Eva Birnerova | |
1. podanie % | 58/78 (74%) | 43/68 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/58 (57%) | 24/43 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/68 (56%) | 38/78 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Estrella Cabeza-Candela vs. Eva Birnerova - Wzajemne mecze
07.07.11 | 2. runda | Estrella Cabeza-Candela | Eva Birnerova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Estrella Cabeza-Candela form & Eva Birnerova form
Estrella Cabeza-Candela - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.06.18 Finał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.18 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Eva Birnerova - ostatnie mecze
Hechingen - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 0-1, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Indy De Vroome | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Klasyf. | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.14 2. runda | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 2. runda | vs. Ana Savic | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.14 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Renata Voracova | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Martina Kubicikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.14 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.05.14 2. runda | vs. Claire Feuerstein | 2-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
20.04.14 2. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Thorpe | 7-66, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Preston - halowa | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-5, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.14 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Petra Krejsova | 6-4, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Johansson | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.14 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 4-6, - Eva Birnerova - krecz | szczegóły meczu |