MECZ
17.04.18 | 1. runda | Estrella Cabeza-Candela | Claudia Cianci | 6-3, 6-3 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Estrella Cabeza-Candela | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Estrella Cabeza-Candela | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Estrella Cabeza-Candela | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Estrella Cabeza-Candela | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-3 | Claudia Cianci | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Claudia Cianci | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Estrella Cabeza-Candela | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Estrella Cabeza-Candela | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-3 | Claudia Cianci | |
3-3 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Estrella Cabeza-Candela | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Claudia Cianci | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Estrella Cabeza-Candela vs. Claudia Cianci - Wzajemne mecze
17.04.18 | 1. runda | Estrella Cabeza-Candela | Claudia Cianci | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Estrella Cabeza-Candela form & Claudia Cianci form
Estrella Cabeza-Candela - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.06.18 Finał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.18 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Claudia Cianci - ostatnie mecze
W15 Manacor - ceglana | ||||
24.01.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Marie Mattel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Taro Keens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Francesca M. Fanchin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Priyanka Shah | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Irma Ustavdic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mya Bui | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Clemence Fayol | 0-6, 0-3, - Claudia Cianci - krecz | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 Klasyf. | vs. Catarina Zheng | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maialen Morante Oyague | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.18 Klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |