MECZ
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Ester Masuri | Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nigeria
10.04.89, 34 lat
10.04.89, 34 lat
Ester Masuri vs. Patience Onebamhoin - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda klasyf. | Ester Masuri | Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Ester Masuri form & Patience Onebamhoin form
Ester Masuri - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Patience Onebamhoin - ostatnie mecze
W25 Lagos - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Anette Munozova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 1-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Racheal Olamide Adunoye | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
07.10.18 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Klasyf. | vs. Ronke Akingbade | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Ronke Akingbade | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sarah Adegoke | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Prarthana Thombare | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ushna Suhail | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
15.10.12 1. runda klasyf. | vs. Beauty Oghenekevwe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.12 Klasyf. | vs. Michaela Frlicka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
24.10.11 1. runda klasyf. | vs. Chinenye Izuogu | 6-73, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.11 1. runda klasyf. | vs. Millie Radovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |