MECZ
31.05.17 | 2. runda | Erika Sema | Alison Bai | 6-1, 7-63 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Erika Sema | Alison Bai | |
1. podanie % | 62/80 (78%) | 42/71 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/62 (61%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/71 (52%) | 32/80 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/151 (56%) | 66/151 (44%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Erika Sema vs. Alison Bai - Wzajemne mecze
31.05.17 | 2. runda | Erika Sema | Alison Bai | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
11.05.15 | 1. runda | Alison Bai | Erika Sema | 6-4, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | Kurume | trawiasta |
15.02.10 | 2. runda | Alison Bai | Erika Sema | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Mildura | trawiasta |
01.02.10 | 2. runda | Alison Bai | Erika Sema | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Burnie | twarda |
Erika Sema form & Alison Bai form
Erika Sema - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Alison Bai - ostatnie mecze
Sydney - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 1. runda | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |