MECZ
04.02.16 | Rubber 1 | Eri Hozumi | Prarthana Thombare | 6-2, 6-1 | Fed Cup | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eri Hozumi | Prarthana Thombare | |
1. podanie % | 21/45 (47%) | 39/62 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/21 (67%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/24 (58%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/62 (61%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eri Hozumi vs. Prarthana Thombare - Wzajemne mecze
04.02.16 | Rubber 1 | Eri Hozumi | Prarthana Thombare | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Fed Cup | twarda |
Eri Hozumi form & Prarthana Thombare form
Eri Hozumi - ostatnie mecze
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
03.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Prarthana Thombare - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Lara Smejkal | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 7-5, 1-0, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Annie Donaldson | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.17 Klasyf. | vs. Gabriella Taylor | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Sheetal Shetty | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.16 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Eetee Maheta | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.16 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
28.10.16 Półfinał | vs. Mihika Yadav | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.16 Ćwierćfinał | vs. Sai Chamarthi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.16 2. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Prakriti Banwani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
12.10.16 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |