MECZ
19.03.19 | 1. runda | Eri Hozumi | Belinda Woolcock | 6-3, 6-1 | W25 Canberra | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eri Hozumi | Belinda Woolcock | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Belinda Woolcock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Hozumi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Belinda Woolcock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eri Hozumi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Belinda Woolcock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Hozumi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Belinda Woolcock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eri Hozumi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Belinda Woolcock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Hozumi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Belinda Woolcock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eri Hozumi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Belinda Woolcock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Hozumi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eri Hozumi vs. Belinda Woolcock - Wzajemne mecze
19.03.19 | 1. runda | Eri Hozumi | Belinda Woolcock | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Canberra | ceglana |
Eri Hozumi form & Belinda Woolcock form
Eri Hozumi - ostatnie mecze
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
03.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Belinda Woolcock - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
17.08.19 2. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |