MECZ
16.06.17 | Ćwierćfinał | Eri Hozumi | Andrea Gamiz | 6-3, 6-73, 7-5 | Barcelona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eri Hozumi | Andrea Gamiz | |
1. podanie % | 79/121 (65%) | 76/101 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/79 (59%) | 42/76 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/42 (40%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 10/14 (71%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/101 (52%) | 57/121 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 117/222 (53%) | 105/222 (47%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eri Hozumi vs. Andrea Gamiz - Wzajemne mecze
16.06.17 | Ćwierćfinał | Eri Hozumi | Andrea Gamiz | 6-3, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
Eri Hozumi form & Andrea Gamiz form
Eri Hozumi - ostatnie mecze
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
03.02.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |