MECZ
31.10.18 | 1. runda | En Shuo Liang | Jing-Jing Lu | 6-4, 6-4 | Liuzhou | twarda |
STATYSTYKA MECZU
En Shuo Liang | Jing-Jing Lu | |
1. podanie % | 31/57 (54%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 20/32 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/26 (42%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
En Shuo Liang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Jing-Jing Lu | |
2-1 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
En Shuo Liang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
En Shuo Liang | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 4-3 | |
4-4 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-40, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-4 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
En Shuo Liang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Jing-Jing Lu | |
En Shuo Liang | 3-0 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
En Shuo Liang | 4-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-4 | Jing-Jing Lu | |
5-4 | Jing-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
En Shuo Liang vs. Jing-Jing Lu - Wzajemne mecze
31.10.18 | 1. runda | En Shuo Liang | Jing-Jing Lu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Liuzhou | twarda |
En Shuo Liang form & Jing-Jing Lu form
En Shuo Liang - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Jing-Jing Lu - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |