MECZ
30.03.19 | Półfinał | Emma Raducanu | Vlada Ekshibarova | 7-64, 5-7, 6-3 | W15 Tel | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emma Raducanu | Vlada Ekshibarova | |
1. podanie % | 62/105 (59%) | 55/97 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/62 (69%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/43 (47%) | 22/42 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/97 (40%) | 42/105 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/202 (50%) | 100/202 (50%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emma Raducanu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emma Raducanu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emma Raducanu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emma Raducanu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emma Raducanu | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emma Raducanu vs. Vlada Ekshibarova - Wzajemne mecze
30.03.19 | Półfinał | Emma Raducanu | Vlada Ekshibarova | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tel | twarda |
18.05.18 | Półfinał | Emma Raducanu | Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Tiberias | twarda |
Emma Raducanu form & Vlada Ekshibarova form
Emma Raducanu - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.03.23 4. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 3. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.23 2. runda | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
24.09.22 Półfinał | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 5-3, Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
18.08.22 3. runda | vs. Jessica Pegula | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Vlada Ekshibarova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |