MECZ
05.09.18 | 2. runda | Emma Raducanu | Alexa Noel | 6-0, 6-1 | U.S. Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexa Noel | |
0-0, 15-15 | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Alexa Noel | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Alexa Noel | |
0-0, 30-0 | ||
Emma Raducanu | 5-0 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexa Noel | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Alexa Noel | |
0-0, 0-15 | ||
Emma Raducanu | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alexa Noel | |
0-0, 30-15 | ||
Emma Raducanu | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-1 | Alexa Noel | |
0-0, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emma Raducanu vs. Alexa Noel - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Emma Raducanu | Alexa Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | U.S. Open | twarda |
Emma Raducanu form & Alexa Noel form
Emma Raducanu - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
14.03.23 4. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 3. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.23 2. runda | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
24.09.22 Półfinał | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 5-3, Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Alize Cornet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
18.08.22 3. runda | vs. Jessica Pegula | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexa Noel - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-73, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kayla Day | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 3-1, Jana Kolodynska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 3-1, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Ashley Lahey | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 7-5, 5-5, Malkia Ngounoue - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Ashley Lahey | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 7-64, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Rancho - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.02.20 Półfinał | vs. Ingrid Martins | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Eduarda Piai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.01.20 Finał | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.20 Półfinał | vs. Emma Davis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |