MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Emma Mazzoni | Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-0 | W15+H Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
15.10.98, 25 lat
12440 $
15.10.98, 25 lat
12440 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
15.06.97, 26 lat
15.06.97, 26 lat
Emma Mazzoni vs. Jocelijn Cavero Roeper - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Emma Mazzoni | Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15+H Amiens | ceglana |
Emma Mazzoni form & Jocelijn Cavero Roeper form
Emma Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Jocelijn Cavero Roeper - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alison Bai | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Katya Townsend | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Daniela Rubio | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
10.07.19 Klasyf. | vs. Carolina Alvarez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Emma | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Joelle Kissell | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Ty Ana Williams | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Michelle Schellekens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ali Collins | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Annelou Nab | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.01.18 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alina Wessel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Livia Kraus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |