MECZ
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Emma Mazzoni | Heranne Excellent | 6-1, 6-0 | Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
15.10.98, 25 lat
12440 $
15.10.98, 25 lat
12440 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
10.02.01, 23 lat
10.02.01, 23 lat
Emma Mazzoni vs. Heranne Excellent - Wzajemne mecze
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Emma Mazzoni | Heranne Excellent | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Amiens | ceglana |
Emma Mazzoni form & Heranne Excellent form
Emma Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Luna Dinoto Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Heranne Excellent - ostatnie mecze
W15 Alcala - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Qavia Lopez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Alexandra Riley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Janice Tjen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Miriana Tona | 0-5, - Heranne Excellent - krecz | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sandy Callios | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Zotova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Victoire Delattre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lynn Janssens | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Liv Geurts | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia D'Auria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |