INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nonna Kurginyan vs. Emma Lene - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Emma Lene | Nonna Kurginyan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Nonna Kurginyan form & Emma Lene form
Nonna Kurginyan - ostatnie mecze
W15 Telavi - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.18 1. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - krecz | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Emma Lene - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 3. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |