MECZ
16.01.17 | 1. runda klasyf. | Emina Bektas | Linnea Malmqvist | 7-67, 6-4 | Stuttgart Stammheim | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emina Bektas vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
01.04.19 | Klasyf. | Linnea Malmqvist | Emina Bektas | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | W25 Bolton | halowa |
16.01.17 | 1. runda klasyf. | Emina Bektas | Linnea Malmqvist | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | Stuttgart Stammheim | halowa |
Emina Bektas form & Linnea Malmqvist form
Emina Bektas - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-5, - Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Diane Parry | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Katrina Scott | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Caroline Dolehide | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-72, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
06.08.23 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 7-610, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 2-3, - Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |