MECZ
14.02.17 | 1. runda | Emily Webley-Smith | Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-3 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emily Webley-Smith | Sofya Golubovskaya | |
1. podanie % | 40/70 (57%) | 43/67 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/40 (75%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/30 (43%) | 14/24 (58%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/67 (48%) | 27/70 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Webley-Smith vs. Sofya Golubovskaya - Wzajemne mecze
14.02.17 | 1. runda | Emily Webley-Smith | Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Emily Webley-Smith form & Sofya Golubovskaya form
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofya Golubovskaya - ostatnie mecze
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 6-75, 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Jelena Lukic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Anna Morgina | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Makhira Alimova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
05.08.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Julia Rosenquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 2. runda | vs. Molly Helgesson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |