MECZ
29.07.13 | Klasyf. | Emily Webley-Smith | Sherazad Reix | 5-7, 6-4, 6-3 | Vancouver | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Webley-Smith vs. Sherazad Reix - Wzajemne mecze
06.02.16 | 1. runda klasyf. | Sherazad Reix | Emily Webley-Smith | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Kaohsiung | twarda |
29.07.13 | Klasyf. | Emily Webley-Smith | Sherazad Reix | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Vancouver | twarda |
12.03.07 | 1. runda | Emily Webley-Smith | Sherazad Reix | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sunderland | halowa |
05.03.07 | 2. runda | Sherazad Reix | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Jersey | halowa |
Emily Webley-Smith form & Sherazad Reix form
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sherazad Reix - ostatnie mecze
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-2, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-2, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Alize Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 0-1, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Victoria Allen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Pamela Montez | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 4-6, 0-4, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |