MECZ
17.02.17 | Ćwierćfinał | Emily Webley-Smith | Alice Matteucci | 6-4, 7-5 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emily Webley-Smith | Alice Matteucci | |
1. podanie % | 47/69 (68%) | 39/74 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/47 (68%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 15/35 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/74 (45%) | 25/69 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Webley-Smith vs. Alice Matteucci - Wzajemne mecze
17.02.17 | Ćwierćfinał | Emily Webley-Smith | Alice Matteucci | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
08.02.17 | 1. runda | Alice Matteucci | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Emily Webley-Smith form & Alice Matteucci form
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alice Matteucci - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.09.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |