Rosja
11.08.94, 29 lat
27814 $
11.08.94, 29 lat
27814 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sofia Dmitrieva vs. Emily Seibold - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Emily Seibold | Sofia Dmitrieva | 6-4, 6-79, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sofia Dmitrieva form & Emily Seibold form
Sofia Dmitrieva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Emily Seibold - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
22.06.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |